Jedinečně navržená, hygienická technologie osoušení rukou

V roce 2006 jsme uvedli na trh Dyson Airblade™, bezdotykový osoušeč rukou ovládaný senzorem s HEPA filtrací, který umožňuje čištění vzduchu používaného k osušení rukou.

Poháněny digitálním motorem Dyson, jsou osoušeče rukou Dyson Airblade™ nejrychlejší, jak hygienicky osušit ruce vzduchem filtrovaným pomocí HEPA.

Pouze Dyson osouší jako Dyson.

Produktová řada Dyson Airblade

Prozkoumat:     Technologie      |      HEPA      |      Testování      |      Umývání rukou      |      Osvědčený      |      Produkty      |      Časté dotazy

Prostředí toalety

Neviditelné bakterie se mohou usazovat na povrchu toalet a mohou se přenášet na ruce.

Vlhké ruce mohou být problematické a mohou přenášet až 1 000krát více bakterií než ruce suché.1 Je prokázáno, že účinná hygiena rukou omezuje šíření bakterií a virů.

Osoušeče rukou Dyson Airblade™ pracují bezdotykově a pomocí filtrů HEPA čistí vzduch použitý k hygienickému osušení pečlivě umytých rukou.

Vzduch v koupelně kontaminovaný bakteriemi

Bezdotyková technologie

Osoušeče rukou Dyson Airblade™ využívají technologii senzorů. Navrženo pro bezdotykové a hygienické uživatelské prostředí.

Tyto senzory jsou naprogramovány k detekci a automatickému osoušení rukou. Tak je uživatelům umožněno udržovat vzdálenost mezi rukama a strojem.

 • Senzorová technologie osoušeč rukou Dyson Airblade Wash+Dry

  Dyson Airblade Wash+Dry je vybaven infračervenými LED senzory, které automaticky detekují ruce při mytí i osoušení. Přepínání mezi režimy umývání a osoušení.

 • Senzorová technologie osoušeč rukou Dyson Airblade 9kJ

  Dyson Airblade 9kJ je vybaven infračervenými "time-of-flight" senzory, které spouští vzduch očištěný HEPA filtrem, a jsou navrženy pro optimální uživatelský zážitek.

 • Senzorová technologie osoušeč rukou Dyson Airblade V

  Dyson Airblade V je vybaven kapacitními senzory, které automaticky zapínají a vypínají vzduch očištěný HEPA při vstupu rukou do snímací zóny.

Vzduch vyčištěný přes HEPA

Na rozdíl od mnoha jiných osoušečů rukou jsou osoušeče rukou Dyson Airblade™ standardně vybaveny filtry HEPA.

Je prokázáno, že filtry Dyson HEPA zachycují 99,95% částic,2 včetně bakterií a virů ze vzduchu v sanitární místnosti. Osušte si ruce vzduchem vyčištěným přes HEPA filtr, ne špinavým vzduchem.

Osoušeč rukou Dyson 9kJ s HEPA filtrem

Nezávislé testování prokázalo hygieničnost

Rychlá doba osoušení

Bylo prokázáno, že důkladné mytí a osoušení rukou omezuje šíření bakterií a virů.

Osoušeče rukou Dyson Airblade™ mají dobu osoušení 10-14 sekund4 a pomáhají redukovat bakterie na rukou.3

Žena si osouší ruce v Dyson Airblade Wash+Dry

Osvědčeno v umývárnách po celém světě

Od doby, kdy byl v roce 2006 uveden originální osoušeč rukou Dyson Airblade™, jej používají miliony lidí v umývárnách po celém světě.

Ačkoli má každý přístroj záruku pěti let, při správné údržbě jsou konstruovány tak, aby osoušely ruce mnohem déle. A na rozdíl od papírových ručníků se osoušeč rukou Dyson Airblade™ nespotřebuje.

Objevte řadu osoušečů rukou Dyson Airblade™

 • Žena osoušící si ruce na Dyson Airblade V

  Logo Dyson Airblade V

  Antibakteriální povrch

  Osoušeč rukou Dyson Airblade V v provedení nikl má antibakteriální a protivirovou přísadu, která prokazatelně snižuje množení bakterií a virus6 na krytu / povrchovém materiálu.

 • Osoušení rukou u Dyson Airblade Wash+Dry

  Logo Dyson Airblade Wash+Dry

  Umyjte a osušte se u umyvadla

  Díky technologii Airblade™ v kohoutku není třeba, aby se uživatelé přesouvali do samostatných osoušecích prostor, takže kape méně vody na podlahu.

 • Žena osoušící si ruce na Dyson Airblade 9kJ

  Logo Dyson Airblade 9kJ

  Design Curved Blade™

  Dva 0,45 mm zakřivené vzduchové výstupy vytvářejí vzduchové proudy o rychlosti 624 km/h, které setřou vodu z vašich rukou v mnohem kratším čase.

Často kladené otázky

Existuje řada studií, které průmysl papírových ručníků používá k podpoře odvážných a nepřesných tvrzení. Obecně tyto studie nebyly provedeny za podmínek nebo scénářů, které simulují skutečný život nebo skutečnou situaci, které by člověk rozumně zažil při používání osoušeče rukou Dyson Airblade™. Vědci, kteří provedli tyto studie, byli schopni dosáhnout takového výsledku pouze hrubým znečištěním rukou bakteriemi a viry a jejich osoušením pomocí osoušeče rukou Dyson Airblade, aniž by si nejprve umyli ruce. Výzkum University of Bradford naopak ukázal, že při správném používání osoušeče rukou Dyson Airblade™ se bakterie na rukou zredukovaly až o 40%.3

HEPA je zkratka pro High Efficiency Particulate Air. Aby byl filtr originálním filtrem HEPA, který je součástí standardní výbavy všech osoušečů rukou Dyson Airblade™, musí filtr vyhovět testovacím normám EN1822-5 a IEST-RP-CC001.6. U každého filtru, který neuvádí, že jde o filtr HEPA, se nemusí prokázat tak vysoká účinnost.

Umývání rukou je zásadním způsobem, jak omezit šíření bakterií a virů. Správné osoušení rukou je důležitým krokem v tomto procesu, protože vlhké ruce mohou šířit až 1 000krát více bakterií než ruce suché.1 Osoušeče rukou Dyson Airblade se při osoušení rukou osvědčily stejně hygienické jako papírové ručníky,7, ale bez poškození životního prostředí nebo vysokých nákladů na použití.8

Prohlédněte si sortiment osoušečů rukou Dyson Airblade™

Ruce, které se suší pod osoušečem Dyson Airblade Wash+Dry

Pouze osoušeče rukou Dyson Airblade™ mají všechny tyto výhody

 • Záruka 5 let Na náhradní díly.
 • Doručení zdarma Termín doručení
 • Pomoc a podpora Získejte od expertů společnosti Dyson pomoc a podporu pro všechny naše osoušeče rukou.
 • Telefonická podpora zákaznického servisu
1 Patrick et al. (1997) EI.
2 HEPA filtr testován podle EN1822-5 nezávislou zkušební laboratoří za předepsaných zkušebních podmínek.
3 Snelling et al. (2010) JAM.
4 Doba osoušení stanovená pomocí zkušební metody Dyson 769 na základě NSF P335 pomocí měření zbytkové vlhkosti 0,1 g.
5 Globální průzkum provedený v červenci 2020 ve 14 zemích po celém světě (UK, DE, ES, FR, IT, NL, USA, CA, MX, CN, JP, MY, SG, AU) s celkem 8758 respondenty ve věku od 18 let. Jednotlivá procenta se v jednotlivých zemích liší.
6 Testováno v externí laboratoři podle ISO 22196 proti E. coli, Salmonella enterica, Staphylococcus aureus a Klebsiella pneumoniae a ISO 21702 proti viru H3N2 (chřipka).
7 Mutters & Warnes (2019) JHI.
8 Výpočty najdete na www.dyson.cz/calcs