Přeskočte navigaci

Pravidla a podmínky obsahu vytvářeného uživatelem

Společnost Dyson LTD (dále jen „Dyson“) oslovuje uživatele sociálních médií, aby požádala o jejich povolení k uvádění jejich oblíbeného obsahu (dále jen „příspěvek“) na svých interních a externích marketingových a propagačních materiálech, včetně různých stránek a sociálních kanálů. Toto čtete, protože společnost Dyson požádala o vaše povolení používat obsah vašich sociálních médií tímto způsobem (dále jen „účel“). 

Společnost Dyson se dozvěděla o vašem příspěvku, protože máte veřejný účet na sociálních sítích a náš tým pro sociální média monitoruje aktivitu na sociálních sítích pro obsah spojený se značkovými hashtagy, jako jsou #dysonhair nebo #dysonv10. 

Pokud si nepřejete, aby vaše příspěvky na sociálních sítích byly veřejné, upravte nastavení ochrany osobních údajů na svém účtu na sociálních sítích. 

Odpovědí #YesDysonPhoto potvrzujete, že jste výhradně odpovědní za svůj obsah („příspěvek“), tj. že vlastníte všechna práva k obsahu, který se nachází v daném příspěvku, a/nebo jste získali příslušná práva a povolení od jakýchkoli jiných osob a/nebo subjektů, které vlastní, spravují nebo jinak uplatňují jakákoli práva s ohledem na takový obsah, a potvrzujete, že je vám alespoň 18 let. 

Odpovědí #YesDysonPhoto navíc souhlasíte s těmito Podmínkami použití a udělujete společnosti Dyson právo: 

  • Používat váš příspěvek pouze k „účelu“; 

  • Uložit váš příspěvek a uživatelské jméno na sociálních sítích pouze k „účelu“. Společnost Dyson nebude uchovávat váš příspěvek a uživatelské jméno déle, než je nezbytné v souvislosti s daným účelem; 

  • Upravit váš příspěvek nebo publikovat upravené nebo částečné verze vašeho příspěvku za předpokladu, že společnost Dyson nebude příspěvek upravovat způsobem, který by vyvolal zavádějící dojem z vašich názorů; 

  • Zobrazit vaše uživatelské jméno na sociálních sítích vedle příspěvku pouze pro tento účel; 

  • Nevýhradní, celosvětově přenosné, bezplatné, neodvolatelné, trvalé právo a licenci bez náhrady k používání vašeho Obsahu, jak je stanoveno v těchto podmínkách. 


Další informace o tom, jak společnost Dyson používá data, naleznete v našich globálních zásadách ochrany osobních údajů. (Just add the link here) 

Následně můžete požádat, aby společnost Dyson odstranila váš příspěvek z našich marketingových a propagačních materiálů. Kontaktujte nás prosím na social-media@dyson.com, poté váš příspěvek co nejdříve odstraníme. 

Pokud odpovíte #No, váš příspěvek nebude společností Dyson vůbec použit a společnost Dyson vás nebude znovu kontaktovat ohledně stejného příspěvku. 

Další informace o tom, jak společnost Dyson hodlá používat váš příspěvek a uživatelské jméno, získáte na adrese social-media@dyson.com

Společnost Dyson si vyhrazuje právo změnit tyto Podmínky použití bez předchozího upozornění zveřejněním revidovaných podmínek použití. V souladu s tím byste si měli podmínky použití přečíst pokaždé, když udělíte povolení nebo oprávnění k zobrazování vašeho uživatelského obsahu. 

Obsah nesmíme znovu zveřejnit.