Přeskočte navigaci

Dodání a vrácení zboží

Doručení:

Vaše objednávka bude vyřízena v předpokladáném termínu dodání (a případně v časovém rozmezí)  uvedeném v potvrzení o odeslání, pokud nedojde k události, kterou nemůžeme ovlivnit. Obvykle se jedná o 72 až 96 hodin (3 - 5 pracovních dní), pokud objednávku zadáte před 14:00 SEČ. Pokud nebudeme schopni dodržet předpokládané datum dodání z důvodu události, kterou nemůžeme ovlivnit, budeme Vás kontaktovat s upraveným předpokládaným datem dodání. 

Doprava na obejdnávky nad 599 Kč je zcela zdarma. Pro objednávky nižší než 599 Kč stojí dopravné 145 Kč a je započítáváno v posledním kroku nákupu.


Zrušení:

Pokud jste úspěšně zadali objednávku a rozmysleli jste si to, jednoduše odmítněte její doručení. Na vrácení zboží máte až 30 dní, ujistěte se prosím, že přístroj vracíte v původním obalu.


Vrácení:

Pokud jste přístroj obdrželi, ale rozmysleli jste si to, můžete ho do 30 dnů vrátit.   Ujistěte se prosím, že přístroj vracíte v původním obalu a přiložte k němu veškeré příslušenství, které bylo součástí vaší objednávky.

Použijte prosím předplacenou etiketu pro vrácení od společnosti DHL, kterou jste obdrželi spolu s přístrojem.

Etiketu pro vrácení nalepte na vnější stranu krabice a přiložte k ní potvrzení o vrácení, které jste obdrželi.  Vrácený výrobek odevzdejte na kterémkoli sběrném místě DHL.

Pokud již nemáte etiketu pro vrácení, kontaktujte prosím náš tým zákaznického servisu prostřednictvím Whatsapp, který Vám může vystavit novou etiketu pro vrácení.


Výměna:

Pokud si myslíte, že jste zakoupili špatný výrobek, kontaktujte prosím náš zákaznický servis prostřednictvím Whatsapp a jeden z našich odborníků s vámi rád probere možnosti výměny.


Záruka:

Zařízení Dyson jsou konstruována pro nepřetržitý vysoký výkon. Pokud je zařízení Dyson používáno způsobem, pro který je určeno, a během dvouleté záruční doby se porouchá, je naší povinností ho opravit nebo vyměnit. Existují však určité okolnosti, kdy se záruka Dyson na opravu nebo výměnu stroje nevztahuje. Více informací naleznete zde.