Nejmodernější technologie cylindrických vysavačů Dyson | oficiální stránka
Cylindrické vysavače

Cylindrické vysavače

Cylindrické vysavače odstraňují prach ze všech typů podlah a následují Vás po domě s lepší manévrovatelností.

Díky technologii Dyson Cinetic™ v našich nových zařízeních, to jsou jediné vysavače, které nikdy neztrácejí sací výkon. Všechny ostatní vysavače ztrácejí bez údržby sací výkon. Sáčky je nutné měnit, filtry je nutné prát nebo vyměňovat.

Myšlenky, kterými se vysavače Dyson odlišují

Technologie vysavačů Dyson Cinetic™

Technologie vysavačů Dyson Cinetic™

Všechny ostatní vysavače ztrácejí bez údržby sací výkon. Sáčky je nutné měnit, filtry je nutné prát nebo vyměňovat.

Klikněte na šipku a dozvíte se více…

Ostatní vysavače o sobě mohou tvrdit – bez ztráty sacího výkonu

Ostatní vysavače o sobě mohou tvrdit – bez ztráty sacího výkonu

Ostatní vysavače zakládají své tvrzení – Bez ztráty sacího výkonu na normě IEC 60312-1 kapitole 5.9. To je test sacího výkonu, kterým lze projít dokonce bez úplného naplnění odpadní nádoby. To znamená, že i když o sobě tyto vysavače mohou tvrdit – Bez ztráty sacího výkonu, mohou ve skutečnosti ztrácet sací výkon už po vysátí pouhých 50 g prachu.

Aby Dyson reflektoval skutečné použití, šel dále a dokázal, že DC52 po celou svou životnost nikdy neztrácí sací výkon. Podle stejného testu si DC52 zachovává konstantní sací výkon bez údržby filtru i po vysátí množství testovacího prachu odpovídající 10 rokům vysávání.

Klikněte na šipku a dozvíte se jak.

Dyson Cinetic ™

Jak to děláme?

54 Dyson Cinetic™ cyklon má vibrující koncovky oscilující na vysoké frekvenci. To brání zanášení otvorů cyklon. Cyklony jsou při separaci prachu tak účinné, že není nutná žádná údržba filtru a to znamená, že nedochází k žádné ztrátě sacího výkonu.

Filtrace

Lepší filtrace než kterýkoliv jiný vysavač

Naše vysavače vyfukují vzduch, který je čistší než vzduch, který dýcháte – bez toho, že by spoléhaly na filtry, které by dělaly všechnu práci. Nejúčinnější cyklony a vzduchotěsné provedení činí vysavače Dyson ideální pro alergiky.

Spory plísní

Zachytává alergeny

Ostatní vysavače mají často nevýkonné cyklony, což znamená, že mikroskopické částice, jako jsou spory plísní a pyl, si najdou cestu až k filtru. Pokud není přístroj řádně utěsněn, tyto alergeny a jiné mikroskopické částice unikají zpět do okolí.

Vysavače Dyson mají nejvýkonnější cyklony a jsou navrženy jako vzduchotěsné. To, co do vysavače vejde, jde do průhledné sběrné nádoby - ne zpět do okolí.

Podlahová hubice Dyson

Podlahové hubice, které disponují výkonným sáním, a přesto se snadno pohybují

Na rozdíl od jiných hubic, s podlahovými hubicemi Dyson nemusíte volit mezi vysokým sacím výkonem a hubicí, která se snadno pohybuje. Všechny naše podlahové hubice jsou navrženy k poskytování obojího - současně.

Detailní pohled na sací hubici v úhlu 45 stupňů na černém pozadí

Vyladěný pro snadný pohyb a vysokou účinnost sběru prachu na všech podlahách

Pokud se jiné podlahové hubice snadno pohybují, může to znamenat, že mají snížený sací výkon – aby se předešlo jejich přisátí k podlaze.

Naši technici se věnují vývoji podlahových hubic Dyson, stejně intenzivně jako vývoji ostatních částí vysavače. Všechny podlahové hubice Dyson jsou navrženy tak, aby se snadno pohybovaly - aniž by tím docházelo k omezení sacího výkonu. Jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysoký sací výkon a čisticí účinnost na všech typech podlah - hladkých podlahách, kobercích i předložkách.

Postavený kolem kulového těla pro snadný pohyb a manipulaci

Postavený kolem kulového těla pro snadný pohyb a manipulaci

Vysavače s kolečky mohou být těžké a vyjíždět z požadovaného směru. Naše cylindrické vysavače se otočí na místě a bez námahy Vás následují. Takže se můžete koncentrovat na úklid – místo toho abyste sledovali vysavač a udržovali ho v požadovaném směru.

Ball™ technologie - nízké těžiště a osa otáčení ve středu

Všechny klíčové komponenty vysavače, včetně elektroniky, motoru, výstupního filtru a 6,5m napájecího kabelu, jsou umístěny uvnitř samotného kulového těla. To snižuje těžiště a zvyšuje jeho stabilitu.

Všechny cylindrické vysavače Dyson nabízejí:

 • DC47 Hygienic bin emptying

  Hygienické vyprazdňování sběrné nádoby

  K vysypání nečistot stačí stisknout tlačítko.

 • Další příslušenství

  Všechny vysavače Dyson jsou dodávány s nástroji vyvinutými společností Dyson pro úklid obtížně dostupných míst ve vašem domově.

 • Soubor filtrů a dalších dílů vysavače.

  Žádné další náklady

  Vysavače Dyson nepoužívají sáčky a mají doživotní prací filtry. Nevyžadují žádné další náklady.

 • 5 let záruka

  5 let záruka

  Na všechny stojací a podlahové vysavače Dyson je poskytována 5 let záruka.

Help me choose

Kde koupit vysavač Dyson

Vyhledejte si vysavač Dyson, který je vhodný pro váš domov.

Kde koupit vysavač
;