Dyson V10 | Technologie | Dyson.cz

Technologie

Inovativní technologie

Digitální motor Dyson V10

To on generuje sací výkon klasického podlahového vysavače. Cyklonová technologie zachytává částice již od velikosti pouhých 0,3 mikrometru. Akumulátor s delší výdrží umožňuje nepřerušovaný úklid celé domácnosti.1

¹Měření sacího výkonu bylo provedeno dle norem EN 60312-1 CL5.8 a CL5.9 na konci hadice/tyče, s plnou odpadní nádobou, v režimu MAX.

Globálních patentů a patentů v patentovém řízení k technologiím uvnitř Dyson Cyclone V10™.

Odstředivá síla generovaná uvnitř každé ze 14 cyklon.

Vrstev laminované oceli o tloušťce papíru vytváří magnetické pole potřebné
k otáčení motoru.

„U společnosti Dyson platí, že odlišnými nás činí vynálezy.
Cyklony, které generují 79 000 G za účelem separace prachu. Inovativní digitálně řízené motory, které jsou menší, rychlejší a výkonnější. To je naše posedlost. To je důvod, proč nic jiného ve skutečnosti nefunguje tak, jako vysavač Dyson.“

James Dyson - Konstruktér

14 cyklon.

Pomocí odstředivé síly převyšující 79 000 G vysavač separuje mikroskopické částice – jako jsou pyly a dokonce bakterie – do odpadní nádoby. Díky uspořádání každé ze 14 cyklon soustředěných okolo středové osy vysavače prochází vzduch vysavačem mnohem efektivněji. A protože se cyklony zužují, proudění vzduchu se zrychluje ze 72 km/h na 193 km/h a vytváří se tak odstředivá síla, která zachytává jemné částice.

7 článkový akumulátor s vysokou hustotou energie.

Lithium-iontový akumulátor, kterým je vysavač Dyson Cyclone V10™ vybaven, obsahuje o jeden článek víc než akumulátor vysavače Dyson V8™. To umožňuje provoz při vyšším napětí a vytvoření vyššího sacího výkonu. Ale protože každá ze sedmi vysokokapacitních nikl-kobalt-aluminiových katod je o něco menší, nedochází zde k navyšování hmotnosti. Vlastní diagnostický systém LED a výškové senzory umožňují vysavačům automaticky optimalizovat výkon podlahové hubice. Takže sací výkon neklesá.

Free delivery

Doprava zdarma

2 year guarantee

Záruka 2 roky

Přímé uspořádání

Tzv. "Point and shoot" uspořádání motoru, odpadní nádoby a cyklon umožňuje průchod vzduchu z podlahové hubice do cyklon v přímé linii. Toto provedení v kombinaci
s výkonnějším digitálně řízeným motorem Dyson V10 zvyšuje v porovnání s vysavačem Dyson V8 sací výkon o 20 %.

Dyson V8™

Dyson Cyclone V10™

Komplexní a účinná filtrace.

Díky vzduchotěsnému provedení bloku cyklon a tlakovému pryžovému těsnění kolem zdokonaleného filtru je celý systém naprosto vzduchotěsný – to brání úniku prachu, alergenů a bakterií zpět do okolního ovzduší. To znamená, že vysavač zachytává 99,97% prachových částic již od velikosti pouhých 0,3 mikrometru a vypouští vzduch, který je čistější než ten, který dýcháte. Filtry před a za motorem jsou za účelem snadnější údržby integrovány do jedné společné jednotky.

³Testováno dle normy EN 60312-1 5.11.

Upravená akustika.

Aerodynamické uložení motoru reguluje proudění vzduchu okolo motoru, a snižuje tak hlučnost způsobenou turbulencemi. Díky speciálním materiálům absorbujícím vibrace, tlumicímu filtru za motorem a akustické přepážce, která zabraňuje šíření zvuku od jeho zdroje, došlo k výrazné redukci hlučnosti.

Dyson Cyclone V10™:

Dyson V8 Absolute

se 3 hubicemi

Dyson Cyclone V10 Absolute

s 6 hubicemi

Dyson Cyclone V10 Motorhead

se 3 hubicemi

*Testováno v režimu standardního výkonu s hubicí bez motorového pohonu.

;