Přeskočte navigaci

Vysavače na prach

Vysavače na prachPrach je nepřítelem všech čistotných lidí a alergiků. Milovníky čistoty dovádí k šílenství fakt, že se pořád někde objevuje, alergikům brání v bezstarostném životě. Jak na obě situace vyzrát? Pořiďte si vysavač, s nímž vás úklid bude bavit a zároveň dokáže spolehlivě zbavit koberce a všechny další povrchy i toho nejjemnějšího prachu či dalších alergenů.

Vysavač na jemný prach, bakterie i viryDíky pokročilým, průkopnickým technologiím, silnému sacímu výkonu a také celopřístrojové HEPA filtraci zachytávají naše antialergické vysavače 99,99 % nečistot o velikosti 0,3 mikronu a větších. Pro představu do této kategorie spadá nejen jemný prach, ale také roztoče, bakterie a dokonce i viry. Zároveň do místnosti vypouští čistý, přefiltrovaný vzduch.

Vysavače Dyson navíc osvětlují podlahu LED světlem, a tak uvidíte pod drobnohledem všechny nečistoty, které byste jinak neviděli. LCD displej vám navíc ukazuje, kolik nečistot jste vysáli a jaký měly rozměr. Potěší vás jistě fakt, že dokáží navíc inteligentně přizpůsobit sací výkon povrchu, který aktuálně vysáváte, proto se nemusíte obávat vysavačem zbavit prachu třeba klávesnici na počítači – ruční vysavač uděláte z kteréhokoliv našeho tyčového v okamžiku.

Investujte do kvalitního vysavače prachu a užívejte si čistoty domácnosti i čerstvého vzduchu. S našimi vysavači získáte spolehlivého pomocníka pro každodenní i hloubkový úklid, který vám ušetří čas a zlepší životní prostředí vašeho domova.

Vybírejte z našich vysavačů

Připraveni na léto
  • Nejlehčí bezdrátový vysavač Dyson s technologií proti namotávání vlasů a jednotlačítkovým ovládáním výkonu.
  • Počítá množství a měří velikost prachových částic a informuje o tom, co při úklidu vysáváte.
  • Doba chodu v Eko režimu až 60 minut.
  • Váží pouze 2.2 kg.

Původně 16 699,00 Kč 12 949,00 Kč Ušetříte 3 750,00 Kč
Exkluzivně na Dyson.cz
  • Náš nejvýkonnější vysavač s filtrací HEPA
  • Se sacím výkonem 280 AW
  • Zachytí 99.9% of virů díky HEPA filtru a odhalí 2x lépe neviditelný prach
  • Doba provozu až 70 minut
  • Exkluzivní barevná edice modelu Gen5detect, která obsahuje navíc adaptér pro vysávání pod nábytkem
22 399,00 Kč

Který vysavač Dyson bude váš?

Pokud si nevíte rady, nechte si poradit naším interaktivním rádcem