Přeskočte navigaci

Vysavače na podlahy

Vysavače na podlahySprávný vysavač vám může nekonečně usnadnit život. Víte ale, na základě jakých kritérií si vybrat ten nejvhodnější pro vaše konkrétní potřeby? Vše začíná u typu podlahy, který ve vaší domácnosti převládá. Jsou to plovoucí podlahy, vinylové, dřevěné podlahy, koberce nebo všechny typy stejným dílem? Pokud u vás vyhrávají tvrdé podlahy, máme pro vás řešení. A pokud ne, máme ho pro vás stejně tak.

Jak vybrat ten správný podlahový vysavačV dnešní době už dokáže podlahy vysát (téměř) každý vysavač. K odstranění prachu, vlasů, drobků nebo čehokoliv jiného z podlah nepotřebujete většinou nic speciálního. Některé přístroje však představují lepší vysavač na podlahy než jiné.

V první řadě se dívejte, jestli:
Vysavač na plovoucí podlahy neobsahuje výstupky, které by mohly podlahu poškrábat nebo jinak poškodit.
Podobně to platí v případě kartáčového válce. Ten se hodí na koberce, ale tvrdou podlahu může poškodit. Hledejte model, který buď umožňuje rotující kartáčový válec vypnout nebo jej vyměnit za šetrný válec. Z kteréhokoliv Dyson vysavače uděláte vysavač na vinyl v okamžiku.

Naše další doporučeníPokud je vaše domácnost rozlehlá, určitě vybírejte bezdrátový vysavač. Nevěřili byste, kolik času a energie vám ušetří fakt, že nemusíte v každé místnosti hledat zásuvku. A pokud vás napadlo, že vysavač na baterie dlouho nevydrží, Dyson vysavače se pyšní dobou vysávání až 70 minut. Obavy že by se vám vysavač během úklidu vybil, tedy můžete hodit za hlavu.

Zvažte také, jak často budete vysavač používat. Pokud ho budete používat denně, pak budete mít na tyčový vysavač na tvrdé podlahy jiné požadavky než vysavač určený pro méně časté použití. Pro intenzivní používání bude lepší kvalitní vysavač s výkonným motorem.

Přečtěte si ke každému z vysavačů recenze. Jak se uživatelům s tímto typem vysavače funguje? Jaké v něm vidí výhody a nevýhody oni sami?

Hvězda mezi vysavači na tvrdé podlahyTen nejlepší vysavač na tvrdé podlahy je takový, který ji zbaví mikroskopického prachu, roztočů i větších kousků střepů a potom ji ještě vytře. Přesně takový je vysavač Dyson V15s Detect Submarine™, který vám domů přijde se dvěma hlavicemi (jednou na vysávání, druhou na vytírání) a dalšími 5 kousky prislusenstvi. Navíc díky laserovému světlu, které vysavač vysílá na podlahu, uvidíte ty nejmenší kousky nečistot, které by pro nás jinak byly neviditelné.

Díky těm si dokážete vysavač přizpůsobit vašim aktuálním potřebám – ať už potřebujete pořádně vysát kobereček v obývacím pokoji, zaschlou zubní pastu na kachličkách v koupelně nebo vysát a vytřít drobky po vašem dítěti z vinylové podlahy v kuchyni. Proto nemusíte pořizovat zvlášť vysavač na dřevěné podlahy, vysavač na vinylové podlahy a vysavač na koberce

Vysavač na koberce i podlahyDobrou zprávou je, že všechny vysavače Dyson jsou výkonné vysavače, které si poradí s jakýmkoliv povrchem – ať už se jedná o ten v koupelně, nebo třeba povrch autosedačky. (I) díky rozsáhlému příslušenství si můžete vysavač přizpůsobit tak, jak právě potřebujete.

Pomůžeme vám vybrat. Využijte našeho interaktivního rádce s nímž se dozvíte za minutu, jaký je ideální vysavač k vám domů.

Vybírejte z našich vysavačů

  • Nejlehčí bezdrátový vysavač Dyson s technologií proti namotávání vlasů a jednotlačítkovým ovládáním výkonu.
  • Počítá množství a měří velikost prachových částic a informuje o tom, co při úklidu vysáváte.
  • Doba chodu v Eko režimu až 60 minut.
  • Váží pouze 2.2 kg.

Původně 16 699,00 Kč 15 990,00 Kč Ušetříte 709,00 Kč
Exkluzivně na Dyson.cz
  • Náš nejvýkonnější vysavač s filtrací HEPA
  • Se sacím výkonem 280 AW
  • Zachytí 99.9% of virů díky HEPA filtru a odhalí 2x lépe neviditelný prach
  • Doba provozu až 70 minut
  • Exkluzivní barevná edice modelu Gen5detect, která obsahuje navíc adaptér pro vysávání pod nábytkem
22 399,00 Kč

Který vysavač Dyson bude váš?

Pokud si nevíte rady, nechte si poradit naším interaktivním rádcem