Přeskočte navigaci

Vysavač na mokré a suché vysávání

Vysavač na mokré i suché vysáváníJe to vysavač, nebo mop? Obojí! Pojďte objevit svět plný jednoduchosti a inovativnosti, kde na vysávání a vytírání potřebujete jen jeden přístroj a mnohem méně času než doposud.

Vysavač na mokré a suché vysávání: Výhody a nevýhodyJednou z hlavních výhod, kterou se tyčový vysavač na mokré i suché vysávání pyšní, je jeho všestrannost. Tento stroj si poradí s nepořádkem nejrůznějšího charakteru, a tudíž je ideální pro použití v nejrůznějších prostředích – a oceníte ho především v domácnostech, kde řádí malé děti, domácí mazlíčci nebo rovnou všichni zároveň.

Často je to také opravdu výkonný vysavač – má silný motor i vyšší sací výkon. Díky těmto parametrům si poradí také s objemnějším nepořádkem, jako je například rozbité sklo. Běžně má takový vysavač také větší zásobník na nečistoty.

Naopak někteří mohou vnímat jako nevýhodu jejich velikost, hmotnost a často i hlučnost. To však není nic, co by vám překáželo u vysavače vysavače vysavače Dyson V15s Detect Submarine™.

Poznejte vysavač Dyson V15s Detect SubmarineVýkonný bezkabelový a bezsáčkový vysavač, který se navíc pyšní HEPA filtrací a především hlavicí s motorizovaným mokrým válcem. Za pár sekund z něj vyrobíte vysavač na mokré vysávání. Díky němu jedním tahem odstraníte neviditelný prach, chlupy od mazlíčků, zaschlou zubní pastu i rozlité mléko s cereáliemi. Inovativní technologie se zároveň postará o to, abyste po 5 minutách jen neroztírali vytřenou špínu všude po domácnosti – vždy vytíráte čistou vodou.

Vysavač navíc váží 4 kila, pyšní se ohromným sacím výkonem 240 AW, hlučností 82 dB a na jedno nabití vydrží vysávat a vytírat až 60 minut. Navíc k němu už při koupi dostanete 2 čisticí hlavy a 5 kusů příslušenství, takže si jej můžete přeformovat třeba na vysavač do auta.

Prozkoumejte celou naši nabídku vysavačů a vyberte si ten, který se pro vaše účely bude hodit nejvíce.

Zaujalo vás všestranné využití bezkabelových vysavačů Dyson?

Vyberte si z naší řady