Přeskočte navigaci

Výkonné vysavače

Výkonné vysavačeHledáte spolehlivého pomocníka s udržováním čistoty u vás doma? Tak to je vysavač s velkým sacím výkonem nejen dobrým nápadem, ale rovnou nezbytným prvkem vašeho domácího vybavení. Jak si jeden takový vybrat správně?

Dívejte se na sací výkonSací výkon vysavače je jednoduše míra jeho schopnosti vytvářet podtlak, který umožňuje nasávat vzduch a nečistoty z povrchů do vysavače. A samozřejmě – čím vyšší číslo, tím výkonnější vysavač máte v rukou. Sací výkon se měří v tzv. air watts (AW) a ten se u vysavačů Dyson pohybuje v rozmezí od 115 AW do 280 AW.

Nejvýkonnější vysavač, resp. vysavač s nejvyšším sacím výkonem, je náš Dyson Gen5detect, který se pyšní sacím výkonem 280 AW. To naznačuje, že je schopen efektivně odstraňovat nečistoty z různých povrchů s vysokou účinností – a jedná se tak o užitečného pomocníka k hlubšímu čištění a úklidu domácnosti nebo výkonný vysavač na zvířecí chlupy.

To, jaký má vysavač sací výkon, by ale neměl být jediný ukazatel, který mluví pro nebo proti výběru.

Dyson vysavače jdou o krok dálNaše silné vysavače nemají jen vysoký sací výkon. Další body, které přispívají k jejich jedinečnosti, jsou:

Inteligentní přizpůsobování sacího výkonu různým typům podlah, díky čemuž je můžeme nazvat jako vysavač s regulací výkonu
Technologie Root Cyclone, což je vynikající systém cyklonové filtrace
Rychlá přeměna z tyčového vysavače na ruční vysavač v mžiku
HEPA filtr u některých modelů
To, že jsou to bezsáčkové a bezkabelové aku vysavače
Technologie proti namotávání vlasů
Nízký profil, který vysavači umožňuje dosáhnout dále pod nábytek
LCD obrazovka na vysavači, která počítá vysáté částice, hlásí baterii a plno dalších funkcí
Snadná údržba a omyvatelnost některých součástí

A plno dalších. Prozkoumejte všechny naše řady vysavačů a vyberte si, který bude vaší situaci vyhovovat nejlépe. A pokud si nejste jistí, nechte si pomoct naším interaktivním testem.

Zaujalo vás všestranné využití bezkabelových vysavačů Dyson?

Vyberte si z naší řady