Přeskočte navigaci

Tyčové bezsáčkové vysavače

Tyčové vysavačeMyslíte, že na světě neexistuje nikdo, kdo by miloval vysávání? Chyba lávky. Ti, co doma vysávají s vysavačem Dyson, se tomuto blaženému pocitu blíží. Víte proč? Neseme 10 důvodů, proč je tyčový vysavač Dyson ta nejlepší volba do každé domácnosti – a to klidně i do velké, plné psích chlupů a dětí.

10 důvodů, proč je Dyson ten nejlepší tyčový vysavač1. Je kompaktní, intuitivní a snadno ovladatelný. Tyčové vysavače jsou lehčí a mnohem kompaktnější než klasické vysavače. To usnadňuje nejen jejich skladování, ale i manipulaci – můžete je ovládat jen jednou rukou.

2. Nemusíte hledat zásuvky, protože je bezdrátový. Dyson tyčový vysavač je nabíjecí, takže jej stačí nabít a vysáváte bez toho, aby vám pod nohama zavazel kabel anebo abyste museli po domě hledat zásuvku. A nemusíte se bát, že by se vám v polovině úklidu vybil – baterie do tyčových vysavačů je výkonná a vydrží desítky minut.

3. Můžete si ho maximálně přizpůsobit pomocí příslušenství. Naše akumulátorové tyčové vysavače dostanete v balení rovnou s několika hlavicemi a různými nástavci. Díky nim vysajete různé povrchy a dosáhnete do těžko dostupných míst.

4. Jedná se zároveň o tyčový bezsáčkový vysavač. A ne jen tak ledajaký – nádoba na prach a nečistoty je vybavena hygienickým vyprazdňovacím mechanismem. Kromě toho, že ušetříte za sáčky, nemusíte řešit, že polovinu vysátého obsahu nechtěně vysypete vedle koše – což se hodí, když učíte domácím pracem vaše ratolesti.

5. Jeho údržba je naprosto triviální. Kromě zmíněného hygienického vysypávání vysátých drobků mají Dyson vysavače omyvatelné části i vyjímatelné filtry.

6. Není hlasitý – ba naopak, je to pořádně tichý tyčový vysavač. I přesto, že je Dyson nejvýkonnější tyčový vysavač – nebo se mezi ně minimálně řadí – můžete u vysávání bez problému poslouchat hudbu, podcast nebo třeba telefonovat s kamarádkou.

7. Využívají nejmodernější technologie. Kde jinde byste našli tyčový vysavač s HEPA filtrem, snímačem vysátých částic, LCD displejem, technologií Radial Root Cyclone, světlem pro odhalení nejjemnějšího prachu… Dyson vysavače skrývají ve svém lehkém těle hned několik těch nejmodernějších technologií.

8. Přizpůsobí se. Koberce, podlahy, rychlý úklid, hloubkový úklid celého bytu… Náš výkonný tyčový vysavač inteligentně přizpůsobuje sací výkon různým situacím.

9. Vysává lépe a rychleji než klasický vysavač. Pokud se stále ještě ptáte, zda pořídit tyčový, nebo klasický vysavač, určitě jste se už dočetli, že tyčové vysavače nejsou tak výkonné jako ty klasické. V případě Dyson vysavačů to tak rozhodně není. Tyčový vysavač se pyšní vysokým sacím výkonem díky jedné ze zmiňovaných technologií.

10. Je to tyčový vysavač 2v1. Stačí stisknout jedno tlačítko a v okamžiku máte v ruce malý, ruční tyčový vysavač, se kterým dokážete vysát např. prach nahoře na skříňce.

Porovnání tyčových vysavačů DysonVe všech 6 řadách našich vysavačů najdete lehké, nabíjecí, výkonné tyčové vysavače, které vás naučí mít uklízení v lásce. Všechny jsme testovali až do bodu zlomu, a tak hrdě můžeme říct, že vydrží i extrémní podmínky. Který pro vás bude ten pravý? Vysavač Dyson V8

Vysavač Dyson V10

Vysavač Dyson V11

Vysavač Dyson V12

Vysavač Dyson V15

Vysavač Dyson V15s Submarine

Gen5detect

Stále si nejste jisti, který z nich by to měl být? Pro ulehčení rozhodování jsme vytvořili interaktivního pomocníka s výběrem vysavače. Zadejte 4 jednoduché informace o vašem bydlení a on vám pomůže, jak vybrat tyčový vysavač právě pro vaši situaci.

Pomůže mi tyčový vysavač na zvířecí chlupy?Dyson je výkonný tyčový vysavač, který se hodí i do domácnosti plné mazlíčků. Při vývoji vysavače jsme na to mysleli, proto jsou v hlavici zabudované odvíjecí lopatky, které automaticky odstraňují vlasy a chlupy z kartáčové tyče už během úklidu.

Který vysavač Dyson bude váš?

Pokud si nevíte rady, nechte si poradit naším interaktivním rádcem

Vybírejte z našich vysavačů

  • Nejlehčí bezdrátový vysavač Dyson s technologií proti namotávání vlasů a jednotlačítkovým ovládáním výkonu.
  • Počítá množství a měří velikost prachových částic a informuje o tom, co při úklidu vysáváte.
  • Doba chodu v Eko režimu až 60 minut.
  • Váží pouze 2.2 kg.

16 699,00 Kč
Exkluzivně na Dyson.cz
  • Náš nejvýkonnější vysavač s filtrací HEPA
  • Se sacím výkonem 280 AW
  • Zachytí 99.9% of virů díky HEPA filtru a odhalí 2x lépe neviditelný prach
  • Doba provozu až 70 minut
  • Exkluzivní barevná edice modelu Gen5detect, která obsahuje navíc adaptér pro vysávání pod nábytkem
22 399,00 Kč