Přeskočte navigaci

Ruční vysavače

Ruční vysavačeVysát auto od drobků, prach z vrchu těžce přístupné skříňky v kuchyni nebo třeba zbavit horní rohy ve sklepě od pavučin. Na rychlé úklidy i důkladné, hloubkové úklidy. Ve všech těchto případech se vám bude hodit ruční vysavač. Jenže je to další investice a taky – kde skladovat další, i když malý, vysavač?

Dobrá zpráva je, že pokud vám na stěně visí tyčový vysavač Dyson, stačí jen stisknout tlačítko a v ruce vám v mžiku zůstane aku ruční vysavač. Lehký, tak akorát do ruky, avšak stále s fenomenálním sacím výkonem. Bezdrátový, s dobíjecím akumulátorem, přesto na jedno nabití zvládnete vysávat i několik desítek minut.

Ruční vysavač (nejen) do autaSamozřejmě, že takový příruční vysavač oceníte k vysátí drobků z autosedaček, vysátí nanoseného písku z úzké předsíňové uličky nebo rychlému odstranění psích chlupů z gauče. Nemusíte ale mít auto ani domácího mazlíčka, abyste viděli přidanou hodnotu v tomto kompaktním vysavači. Kde jej dále využijete?

V kuchyni: Drobky v šuplíku s příbory, vysypané cornflaky v poličce nebo vysypaná káva na lince. Kde je běžný vysavač příliš velký, tam zajede hubice ručního bateriového vysavače.

V ložnici: Věděli jste, že se hodí ruční vysavač i na matrace? Ten správný je totiž dokáže zbavit i mikroskopických škůdců a roztočů, které by nejen alergiky mohly dráždit.

Na schodech: Vysajte schody i schůdky s kobercem i bez, a to bez nutnosti tahat těžký tradiční vysavač.

Na venkovních terasách nebo balkónech: Parapety, balkonové dlažby a další součásti vaší útulné terasy prokouknou i díky čistotě, kterou takový ruční vysavač poskytne v okamžiku.

K čištění polstrovaného nábytku: Vlasy na židli či na polštářích, písek mezi polstry sedačky. I s tímto si ruční vysavač poradí v okamžiku.

To, že ušetříte za opakovaný nákup sáčků a že přispějete k ekologii tím, že příroda nebude muset rozkládat další sáček, jsou příjemné bonusy.

Jak vybrat ruční vysavačUž si nemusíte vybírat, zda si pořídíte tyčový, nebo ruční vysavač. Ze všech našich tyčových vysavačů můžete v mžiku udělat ruční vysavače. Podle čeho vybírat? Pokud potřebujete bezsáčkový, bezdrátový a výkonný vysavač, vyberte vysavač Dyson V8 se pyšní výjimečnou tichostí, vysavač Dyson V10 zase velkým sběrným košem na odpad. Pokud chcete všechno dohromady a k tomu i extra dlouhou dobu výdrže, sáhněte po nejnovějším vysavač Gen5detect, který se pyšní těmi nejmodernějšími technologiemi a je výrazným pomocníkem v bytě s alergiky – díky HEPA filtru totiž dokáže z velké míry odstranit i viry. Můžeme ho tak směle pojmenovat jako ten nejvýkonnější ruční vysavač Dyson.

Prozkoumejte celou naši nabídku vysavačů anebo si nechejte poradit ten nejvhodnější naším interaktivním rádcem.

Zaujalo vás všestranné využití bezkabelových vysavačů Dyson?

Vyberte si z naší řady