Přeskočte navigaci

Kulma a žehlička na vlasy

Skvělý účes v okamžiku s žehličkou a kulmou v jednomFén, kulma a žehlička na vlasy jsou s největší pravděpodobností tři nástroje péče o vlasy, které leží i ve vaší koupelně. Co kdybychom vám ale řekli, že existuje jeden přístroj, který dokáže solidně zastoupit všechny tři zároveň – a co více, v mnohém je dokonce předčit? Pokud chcete ušetřit čas, místo v koupelně, často i pár nervů a zároveň investovat do zdraví svých vlasů, sáhněte po Multistyleru Dyson Airwrap.

Žehlička a kulma v jednom plná inovacíAirwrap kombinuje vše dohromady, a to inteligentně, moderně a šetrně. Hlavní kouzlo Airwrapu spočívá v jeho vyměnitelných nástavcích. Díky nim si tak v okamžiku můžete vyměnit vysoušecí nástavec třeba za takový, který vám pomůže vytvořit perfektní kudrliny. S každým balením Dyson Airwrap automaticky dostanete 5 nástavců, a to:
2 nástavce pro lokny a vlny
2 nástavce s kartáči pro objem a uhlazení
1 nástavec, který pomáhá s prosušením vlasů (nejen) před stylingem

Je libo lokny nebo vlny?S pomocí 30mm nebo 40mm nástavce vykouzlíte fantastické kudrliny či vlny, ať už máte dlouhé, nebo krátké vlasy. Díky nim budou vaše kudrliny vypadat přirozeně, přesto upraveně a uhlazeně. Můžete je tvořit v obou směrech, což přispěje k přirozenému vzhledu. Tip: V případě dlouhých vlasů (resp. vlasů delších než po ramena) hledejte nástavce s přívlastkem “Long”, v případě krátkých vlasů nástavce nemají přívlastek žádný.

Nebo raději rovný a uhlazený účes?S pomocí vyhlazovacích kartáčů vlasy pročešete, dodáte jim objem a zároveň je uhladíte. Během stylingu si s nimi můžete pohrát – délky narovnat a vyhladit, u konečků kartáčem vytvarovat zaoblení. Kartáče Kulma a žehlička najednou s použitím jen jednoho nástavce.

Podívejte se na naše videa, která vám ukážou, jak s kartáči pracovat a zároveň vám pomohou vymyslet a snadno zrealizovat účes, ať už máte jakékoliv vlasy.

Airwrap dokáže vlasy i jen vysušitDyson Airwrap ale nenazýváme inovativní pro nic za nic. Některé jeho nástavce využívají tzv. Coanda efektu, což je aerodynamický efekt používaný zejména v letectví. Ve vlasové péči ho ale oceníte pro jeho schopnost se zbavovat statické elektřiny, a tudíž elektrizujících vlasů, které vám postávají všude kolem hlavy. Pomocí proudu vzduchu vlasy přitáhne a navine na nástavec nebo povrch kartáče a pomůže vám vlasy vysušit a vyhladit či vyžehlit.

Nejen šetrná žehlička na vlasy s kulmouDyson Airwrap vyhýbá extrémním teplotám, což znamená menší poškození vlasů. Vysouší pomocí silného proudu vzduchu, ne pomocí přílišných teplot. Toho by nebylo možné dosáhnout, pokud by přístroj neměl tak výkonný motor. Přesto není hlučný.

Pokud si myslíte, že je pro vás kulma a žehlička na vlasy v jednom zbytečný luxus, pořiďte si žehličku Dyson Corrale.

Zaujal vás Dyson Multistyler Airwrap™?
Vyberte si z našich exkluzivních barevných edic.