Přeskočte navigaci

Kulma s nástavci

Kulma s nástavciCo byste řekli na to, kdybyste doma mohli kdykoliv sáhnout po kulmě na vlasy, se kterou dokážete fénovat, narovnávat i uhlazovat vlasy, tvořit vlny i kudrliny? Taková všestranná kulma s vyměnitelnými nástavci existuje a jmenuje se Dyson Airwrap Multistyler.

Proč vůbec existuje kulma na vlasy s nástavci?Ne každý má stejný typ vlasů, ne každý chce dosáhnout stejného stylu. Díky jednotlivým nástavcům přístroj přizpůsobíte tak, aby seděl vašemu typu vlasů a taky aby vytvořil účes, který aktuálně chcete. Na výběr máte ze sad Complete (pro vlasy s délkou po ramena) a Complete Long (pro vlasy delší než po ramena).

Každý nástavec je magnetický a jeho výměna trvá pár sekund. Žádné složité odšroubovávání. V praxi to může vypadat tak, že začnete sušit vlasy s pomocí Airwrapu s vyhlazovacím nástavcem s inovativním Coanda efektem a ten pak během chvilky vyměníte za jiný nástavec, díky kterému se z Multistyleru stane například kulmofén s velkým kartáčem.

Z právě umytých vlasů suché, uhlazené, upravené vlasy během pár minut, a to vše bez extrémních teplot. Péče o vlasy vás bude konečně bavit – prozkoumejte videa, která jsme pro vás natočili pro pomoc se stylingem vašich vlasů, ať jsou jakékoliv.

Jaké nástavce můžete v balení najít?V každém balení automaticky získáte:
30mm nástavec, díky kterému vykouzlíte parádní husté kudrliny
40mm nástavec, se kterým vytvoříte volnější lokny či vlny
Měkký vyhlazující kartáč, s jehož pomocí vlasy pročešete, dodáte jim objem a zároveň je uhladíte
Tuhý vyhlazující kartáč, který dopomůže k hladšímu stylingu bez neposedných vlasů
Uhlazující nástavec s Coanda efektem, který má perfektní schopnost se zbavovat statické elektřiny – takže se během fénování a před stylingem nemusíte prát s elektrizujícími vlasy, které vám postávají všude kolem hlavy; zároveň s jeho pomocí vlasy vysušíte a zároveň vyhladíte

Nestačí vám to? Další příslušenství, které zahrnuje například i nástavec s pročesávacím kartáčem, nebo nejrůznější hřebeny či pouzdra, najdete v kategorii s příslušenstvím. A pokud máte doma některý ze starších Airwrapů, nemusíte se bát – všechny nástavce jsou kompatibilní s každým multistylerem Dyson Airwrap™, ať už máte kteroukoliv řadu.

Zaujal vás Dyson Multistyler Airwrap™?
Vyberte si z našich exkluzivních barevných edic.