Přeskočte navigaci

Jak upravit krátké vlasy

Jak upravit krátké vlasyVlasy po ramena s sebou nesou plno výhod, ale také výzev. Mezi výhody patří jednoznačně větší pohodlí v horkém počasí, nižší riziko poškození vlasů i snadná údržba – vždyť je vyfénujete za několik málo minut. Naopak nejčastější výzva, se kterou se lidé s krátkými vlasy setkávají, je bezradnost, jak učesat krátké vlasy. Ano, nejdou snadno sepnout do složitějších účesů nebo dlouhých copů, i přesto však můžete nosit krásné, upravené vlasy. Jak na ně?

I s krátkými vlasy můžete udělat paráduNepatříte mezi ty, kteří by rádi v koupelně trávili přípravou účesů hodiny? Namátkově jsme vybrali tři účesy, které vám zaberou jen pár minut, ale výsledek bude ohromující.

Jak na kudrliny na krátkých vlasechKdo říkal, že krátké vlasy nemůžete natočit? Stačí vám k tomu foukací kulma Dyson Airwrap a vhodné nástavce – díky jejich správné délce si z Airwrapu uděláte kulmofén na krátké vlasy.

Začnete s umytými vlasy jen lehce vysušenými ručníkem. Pak na Airwrap nasadíte nástavec s Coanda efektem, s nímž vlasy dosušíte, a následně jej vyměníte za krátký 30mm nástavec, který dokáže vytvořit objemné vlny a kudrliny v obou směrech. A perfektně se postará i o vaši ofinu.

Jak na francouzský bobZačínáte opět s mokrými vlasy a opět vám k tomu bude stačit jen kulma na krátké vlasy Dyson Airwrap, tentokrát s měkkým vyhlazujícím kartáčem. Díky němu vlasy vysušíte, pročešete i vyformujete do požadovaného tvaru. Dalším nástavcem v podobě malého kulatého kartáče dodáte kratším vlasům objem a tvar.

Pro všechny návody na styling vlasů s Dyson Airwrap se podívejte na návody na styling vlasů s Multistylerem.

Jak navlnit krátké vlasyŽehlička? Na krátké vlasy? Samozřejmě, zejména, pokud jde o žehličkou Dyson Corrale, která vlasy nepoškozuje extrémně vysokými teplotami, jako tomu může být v jiných případech. S touto žehličkou snad není nic jednoduššího, než vytvořit plážové vlny. Jednoduše “žehlíte” prameny, ale přitom pravidelně otáčíte žehličkou dovnitř a ven. Nic víc nepotřebujete!

Pro všechny návody na styling vlasů s Dyson Corrale se podívejte na návody na styling vlasů s žehličkou.

Pojďte prozkoumat všechny produkty, které vám dokážou nevídaně usnadnit péči o vaše vlasy.

Zaujal vás Dyson Multistyler Airwrap™?
Vyberte si z našich exkluzivních barevných edic.