Přeskočte navigaci

Vysavače do domácnosti

Vysavače do domácnostiNajít výkonný vysavač do domácnosti, který splní všechny vaše potřeby a požadavky, bývá náročné. Existuje totiž nespočet možností – a výběr závisí na mnoha proměnných. Velikost vašeho domova, typy podlah… Dobrá zpráva je, že vysavače Dyson vám výběr usnadní.

Jaké parametry mám sledovat při výběru vysavače pro domácnost?Sací výkon: Jak dobře vás vysavač zbaví nečistot hned napoprvé, ať už vysáváte tvrdou podlahu, nebo koberec s dlouhým vlasem? Přesně na tuto otázku vám odpoví sací výkon. Čím vyšší, tím lepší.

Hlučnost: S tichým vysavačem je život i úklid příjemnější. Může se ale hodit zejména v případech, když máte malé děti nebo citlivé sousedy.

Filtrace: Vysavače s HEPA filtrem jsou schopny zachytit i drobné částice a alergeny, což je výhodné pro lidi trpící alergiemi nebo astmatem.

Napájení: Akumulátorový vysavač, nebo klasický vysavač do sítě? Pokud akumulátorový, jaká je výdrž baterie? V druhém případě: Jak dlouhý napájecí kabel je k dispozici?

Hmotnost a manévrovatelnost: Lehčí vysavače jsou snáze ovladatelné, což je užitečné, pokud musíte vysávat více místností nebo schodů.

Doplňkové nástavce: Díky příslušenství, jako jsou kartáče na podlahy, štěrbinové nástavce a další, efektivně uklidíte jakýkoliv typ povrchu.

Uživatelské recenze: Nechte si poradit lidmi, kteří vysavač už používají.Jak si v těchto parametrech stojí domácí vysavače Dyson?Sací výkon: Vysavače Dyson se pyšní nejen vysokým sacím výkonem, ale navíc schopností jej inteligentně přizpůsobit různým typům podlah a míře nečistot.

Hlučnost: Náš nejtišší vysavač se pyšní hlasitostí 71 dB, což znamená, že u toho můžete bez problémů poslouchat hudbu nebo podcast bez rušivých elementů.

Filtrace: Některé naše vysavače se pyšní celostrojovou HEPA filtrací, což znamená, že mu neunikne 99,99 % ani těch nejmenších částeček. Vynikající antibakteriální vysavač do domácnosti s alergiky, astmatiky nebo se zvířaty. K hygieničnosti přispívá i snadné vyprazdňování nádoby na odpad.

Napájení: Všechny nabízené vysavače jsou bezdrátové a s dlouhou výdrží baterie. Nemusíte tak ani hledat zásuvku v každé místnosti, ani mít strach, že vám dojde baterie, sotva začnete vysávat.

Hmotnost a manévrovatelnost: Některé naše vysavače váží pouhých 2,2 kg – jako náš nejlehčí tyčový vysavač Dyson V12 Detect Slim Absolute. Díky tomu se vám ani při hloubkovém úklidu nepronesou a navíc s nimi můžete učit i vaše ratolesti.

Doplňkové nástavce: Na 15 různých kousků příslušenství, včetně náhradních baterií. Některé dostanete již s vysavačem, další si můžete kdykoliv dokoupit, kdybyste potřebovali.

Uživatelské recenze: U všech našich vysavačů najdete na tisíce pravých, nijak neupravovaných recenzí od zákazníků.

Díky LED světlu při vysávání navíc osvítíte i ty nejmenší kousky nečistot, které by pro vás jinak byly neviditelné a díky přehlednému LCD displeji víte, kolik vám ještě zbývá baterie nebo kolik jakých částic vysavač nasbíral. Během okamžiku z něj vytvoříte kuchyňský vysavač – tedy, ruční vysavač, s nímž vysajete rozyspanou kávu, rýži nebo koření v jakkoliv vysoké kuchyňské poličce. A díky jeho skladnosti je to vynikající vysavač do bytu.

Stále nevíte, který je ten nejlepší vysavač pro vaši domácnost? Vyzkoušejte našeho interaktivního rádce.

Vybírejte z našich vysavačů

  • Nejlehčí bezdrátový vysavač Dyson s technologií proti namotávání vlasů a jednotlačítkovým ovládáním výkonu.
  • Počítá množství a měří velikost prachových částic a informuje o tom, co při úklidu vysáváte.
  • Doba chodu v Eko režimu až 60 minut.
  • Váží pouze 2.2 kg.

16 699,00 Kč
Exkluzivně na Dyson.cz
  • Náš nejvýkonnější vysavač s filtrací HEPA
  • Se sacím výkonem 280 AW
  • Zachytí 99.9% of virů díky HEPA filtru a odhalí 2x lépe neviditelný prach
  • Doba provozu až 70 minut
  • Exkluzivní barevná edice modelu Gen5detect, která obsahuje navíc adaptér pro vysávání pod nábytkem
22 399,00 Kč

Který vysavač Dyson bude váš?

Pokud si nevíte rady, nechte si poradit naším interaktivním rádcem