Přeskočte navigaci

Bezsáčkové vysavače

Bezsáčkové vysavačeNižší provozní náklady, vyšší ekologie, nižší riziko hromadění roztočů. To jsou jen tři z mnoha výhod, kterými se může pyšnit bezsáčkový vysavač oproti tomu sáčkovému. Bezsáčkový vysavač Dyson ale přináší také mnohé další výhody oproti jiným vysavačům bez sáčku.

Sáčkový vs. bezsáčkový vysavačBěžně se dočtete, že každý z těchto typů vysavačů má svá pro a proti. Ty sáčkové prý mají větší kapacitu, potřebují méně údržby a jsou hygieničtější. To rozhodně neplatí v případě vysavačů bez sáčku Dyson.

Kapacita všech vysavačů Dyson je taková, že s nimi vysajete, co potřebujete, i během hloubkového čištění domácnosti. Na všech typech podlah! Zároveň zamezujete tomu, aby se vám v nádobce hromadily roztoče a plísně, které dráždí nejen (alergikovo) zdraví.

Navíc vždy vidíte, kolik jste toho vysáli a co jste vysáli. Můžete se tak rozhodnout, zda už chcete nádobku vyprázdnit, nebo je ještě čas. A pokud omylem vysajete třeba náušnici, je ji mnohem jednodušší získat zpět než v případě sáčkového vysavače.

Díky bezdotykovému vyprazdňování nádoby na odpad se hygienicky zbavíte veškerých nasbíraných nečistot. Jeden pohyb a prach je hluboko v koši. Žádná nutnost zametání nebo znovu vysávání okolo koše potom, co se rozhodnete nádobku vyprázdnit.

Až s ním budete poprvé vysávat, sami pocítíte, že máte v rukou velmi výkonný bezsáčkový vysavač. Pokud máte domácí mazlíčky, skotačivé děti, anebo obojí dohromady, bude to ta nejlepší volba.

To, že ušetříte za opakovaný nákup sáčků a že přispějete k ekologii tím, že příroda nebude muset rozkládat další sáček, jsou příjemné bonusy.

Jak vybrat ten nejlepší bezsáčkový vysavačPři výběru vysavače je vhodné sledovat nejen výkon, ale i kvalitu filtrů. S Dysonem vám tato starost odpadá. Dyson vysavače V15 Detect Absolute a Gen5detect se pyšní nejkvalitnějšími HEPA filtry, které zachytí i částečky o velikosti 0,3 mikronu. Takže třeba i viry.

Dalším neméně důležitým faktorem je hlučnost. Hledáte tichý bezsáčkový vysavač? Bude vhodné si jej tedy vyzkoušet na prodejně anebo rovnou sáhnout po našem nejtišším vysavači Dyson V8.

Ať už vyberete kterýkoliv bezsáčkový vysavač, vždy se můžete těšit na požitek z bezproblémového, rychlého a hygienického vysávání. Dlouhá doba provozu, cyklonová sací technologie a možnost suchého i mokrého vysávání.

Stále si nevíte rady? Využijte našeho rádce – pomůžeme vám vybrat. Hledáte bezsáčkové vysavače v akci? Sledujte naše webové stránky pravidelně, ať vám nic neunikne.

Zaujalo vás všestranné využití bezkabelových vysavačů Dyson?

Vyberte si z naší řady