Přeskočte navigaci

Bezdrátové vysavače

Bezdrátové vysavačeJeště donedávna bylo označení, že je něco na baterky, hanlivé. Bezdrátové vysavače, které fungují na principu dobíjecího akumulátoru, ale tomuto přirovnání jednou provždy změnily význam. Takový vysavač na baterky Dyson je totiž ta nejlepší volba, kterou aktuálně pro svou domácnost můžete udělat.

Jaké má bezdrátový vysavač výhody?Takový bezkabelový vysavač má hned několik výhod oproti těm tradičním, do zásuvky:


Pohodlí a mobilita. Žádné omezování krátkým kabelem a hledáním nové zásuvky v každém pokoji, který hodláte vysát. I taková maličkost vám dokáže zvýšit pohodlí při úklidu.

Nižší hmotnost, a tudíž snadnější obsluha. Tyčový bezdrátový vysavač je obvykle menší, lehčí a ergonomičtější než tradiční vysavač, což znamená snazší manipulaci. Například vysavačDyson V12™ Detect Slim Absolute váží pouhých 2,2 kg. Díky tomu můžete například pořádkumilovnosti učit své ratolesti už od mala.

Lze je použít na všechny povrchy, a to jak na tvrdé podlahy, tak na koberce. Ze všech tyčových vysavačů Dyson navíc můžete v okamžiku udělat ruční bezdrátový vysavač a dostat se tak k méně přístupným místům během vteřiny. V případě vysavače Dyson V15s Submarine jej navíc v mžiku přeměníte v mop. Hotový bezdrátový vysavač 3v1!

Snadná údržba. Většina bezdrátových vysavačů má snadno vyměnitelné filtry a nádobu na prach, což usnadňuje čištění a údržbu. Dyson vysavače navíc mají některé části omyvatelné a vyprazdňování nádoby s odpadem vysoce hygienické.

Dlouhá doba výkonu. Je libo vysát celý dům i s garáží na jedno nabití, a to bez ztráty sacího výkonu? S výkonnými vysavači Dyson to můžete provést klidně i třikrát za sebou. Některé modely jsou schopny vysávat několik desítek minut na jedno nabití – např. Gen5detect až 70 minut.

Tichý provoz. Tyčový vysavač bez kabelu obvykle produkuje méně hluku než tradiční kabelový, což znamená, že můžete uklízet, když vaše dítě zrovna spí.

Tip: Náš dosud nejtišší vysavač nese název Dyson V8.

V případě bezkabelových vysavačů Dyson ještě přidejte výhody jako:

Mnohé příslušenství, díky kterému si vysavač můžete přizpůsobit podle představ a potřeb.
Jednoduché pořízení náhradní baterie v případě opotřebení.
Nejnovější technologie – např. proti namotávání vlasů, výjimečnou filtraci, Radial Root Cyclone pro skvělý sací výkon nebo LCD displej, který počítá vysáté částice.

Tyto faktory spolu s jejich ekologičností přispívají k jejich rostoucí oblibě v moderních domácnostech. Vyberte si bezkabelový tyčový vysavač i vy – a pokud si nevíte rady, nechte si pomoct naším interaktivním rádcem.

Vybírejte z našich vysavačů

  • Nejlehčí bezdrátový vysavač Dyson s technologií proti namotávání vlasů a jednotlačítkovým ovládáním výkonu.
  • Počítá množství a měří velikost prachových částic a informuje o tom, co při úklidu vysáváte.
  • Doba chodu v Eko režimu až 60 minut.
  • Váží pouze 2.2 kg.

16 699,00 Kč
Exkluzivně na Dyson.cz
  • Náš nejvýkonnější vysavač s filtrací HEPA
  • Se sacím výkonem 280 AW
  • Zachytí 99.9% of virů díky HEPA filtru a odhalí 2x lépe neviditelný prach
  • Doba provozu až 70 minut
  • Exkluzivní barevná edice modelu Gen5detect, která obsahuje navíc adaptér pro vysávání pod nábytkem
22 399,00 Kč

Který vysavač Dyson bude váš?

Pokud si nevíte rady, nechte si poradit naším interaktivním rádcem