Přeskočte navigaci

Vysavače do auta

Vysavače do autaVěděli jste, že všechny vysavače Dyson jsou tyčové i ruční vysavače v jednom? I díky tomu můžete z naší široké nabídky vysavačů vybírat takový, který budete používat doma na běžný úklid a zároveň jako výkonný vysavač do auta. Pojďte se ale podívat na několik faktorů, které zvážit předtím, než si váš vyvolený vysavač na čištění interiérů aut koupíte.

Jak vybrat ten nejlepší vysavač do autaTak, že si před pořízením auto vysavače položíte tyto otázky:

“Jak moc dostává mé auto běžně zabrat?” Tedy kolik drobků, chlupů, hlíny, písku, rozsypaného popcornu a rozpatlané čokolády musíte každou chvíli uklízet? Pokud jste spíše na té straně spektra, kdy je vaše auto uvnitř častěji špinavé než čisté, protože např. máte děti nebo pracujete na staveništi, nemusíte hned sahat po vysavačích do zásuvky. Ty sice všeobecně bývají na tyto nečistoty vhodnější pro jejich vyšší sací výkon, ale v případě Dyson vysavačů to neplatí. Tento bezdrátový vysavač do auta využívá technologii Radial Root Cyclone, díky které zachycuje prach a nečistoty z proudu vzduchu a zachovává maximální sací výkon.
“Mám alergii na prach, roztoče apod.? Případně vozím často alergiky?” Pokud ano, investujte do vysavače s HEPA filtry, které zadrží i mikročástice a alergeny.
“Jak dlouho s ním potřebuji vysávat?” Jestliže máte dodávku a autovysavač slibuje výdrž jen několik málo minut, ztratíte u takového úklidu věčným dobíjením nervy. Malý vysavač do auta ještě rozhodně nemusí znamenat nevýkonný.
“Je u vysavače nějaké příslušenství, případně mohu si ho dokoupit?” Díky nejrůznějším hubicím a kartáčům si vysávání všemožných skulinek a záhybů několikanásobně usnadníte. S Dyson vysavačem získáte několik kousků příslušenství a mnohem větší škálu doplňků si můžete dokoupit na našich stránkách.

Další, krapet méně důležitý faktor, které se hodí zvážit, je hlučnost. Vysavač na čištění aut může být i tichý, ale ve specifikách produktu musí být tento atribut rozhodně napsaný tučným písmem.

Celkově je důležité vybrat vysavač do auta, který splňuje vaše potřeby a očekávání. Různé modely mohou mít různé vlastnosti, a proto je dobré si před nákupem udělat dostatek rešerše.

Zaujalo vás všestranné využití bezkabelových vysavačů Dyson?

Vyberte si z naší řady