Teplovzdušné ventilátory
dyson hot + cool

Rychlé, rovnoměrné vyhřátí místnosti, výkonná ventilace.
Nyní s řízením Jet Focus.

Free delivery

Doprava zdarma

2 year guarantee

Záruka 2 roky

AM09 Focused Mode

Silný proud vzduchu s dlouhým dosahem.

Zvolte osobní režim a teplovzdušný ventilátor Dyson Hot+Cool™ vytvoří úzký proud vzduchu s dlouhým dosahem a nasměrujte jej do místa, kam potřebujete. Již nemusíte sedět přímo před ventilátorem.

AM09 Focused Mode

Jet Focus technologie pro směrový režim

Teplý vzduch je urychlován průchodem 2,5mm štěrbinou a podél křídlové plochy, která generuje silný proud teplého vzduchu a směřuje jej k vám.

AM09 Diffused mode

Široká projekce promíchává okolní vzduch.

Nebo zvolte rozptýlený režim a teplovzdušný ventilátor Dyson Hot+Cool™ vytvoří silný proud vzduchu pro distribuci tepla do šířky i do dálky. Takže na rozdíl od jiných ventilátorů vyhřeje místnost rychle a rovnoměrně.

AM09 Whole room heating

Jet Focus technologie pro rozptýlený režim

Část proudu vzduchu prochází druhou tzv. sekundární štěrbinou. Poté, co se oba proudy vzduchu opět setkají, jsou vedeny 45° projektorem čímž se vytváří silný, široký proud vzduchu.

AM09 - How Jet Focus Technology Works

Podívejte se, jak pracuje technologie Jet Focus.

AM09 - Effective all year round

Celoroční využití

V letním režimu fouká ventilátor Dyson Hot+Cool™ výkonem až 28 l za sekundu a vytváří tak silný proud vzduchu pro příjemné ochlazení.

AM09 - Efficient air circulation

Efektivní cirkulace

Ve spojení s klimatizací se dá dobře využít k distribuci chladného vzduchu po místnosti dále, rychleji a s úsporou energie.

AM09 - Precise, energy efficient heating

Přesné, energeticky efektivní vytápění

Inteligentní termostat monitoruje místnost aby, na rozdíl od některých ostatních, dosáhl a udržoval požadovanou teplotu bez plýtvání energií.

AM09 Safe

Bezpečný

Bezpečnostní pojistka při převrhnutí. Bez viditelných topných tělísek. Bez zápachu ze spáleného prachu - udržuje teplotu pod bodem přepalování prachu.

AM09 Perfect for night time use

Perfektní pro použití v noci

Díky použití inteligentního termostatu udržuje teplovzdušný ventilátor Dyson Hot+Cool™ požadovanou teplotu když spíte. Nebo jej pomocí zabudovaného časovače můžete nastavit na automatické vypnutí. Je vybaven automatickou pojistkou a je to jediný teplovzdušný ventilátor, který získal ocenění Quiet Mark - takže vás nebude budit.
Ocenění Quiet Mark udělila společnost Noise Abatement Society za zlepšenou kvalitu zvuku.

AM09 Quieter

Nový teplovzdušný ventilátor Dyson Hot+Cool™ je o 75% tišší

10 mikrofonů aranžovaných do virtuální polokoule ve zvukotěsné komoře měřilo hladiny hluku. Binaurální záznamové zařízení vyhodnocovalo kvalitu zvuku. UV barvy a kouř byly vháněny do ventilátoru, aby zachycením na vysokorychlostní kamery identifikovaly a vizualizovaly vzduchové turbulence. A aero-akustické závěsy isolovaly zvuk krytu motoru.

Všechny teplovzdušné ventilátory AM09 mají:

 • AM09 Fan Heater has no blades

  Bezpečný

  Některé konvenční teplovzdušné ventilátory mají rychle rotující lopatky a horká topná tělesa, které musí chránit bezpečnostní mřížky. AM09 nemá žádné lopatky ani viditelná topná tělíska a v případě převržení se automaticky vypne.

 • Červená čára přes symbol vytápění

  Žádný zápach z přepalování

  Topná tělíska nikdy nepřekročí teplotu 200 °C, což je pod bodem přepalování prachu. Prach se nepálí, takže nedochází k tvorbě obtěžujícího zápachu.

 • Cleaning an AM09 Fan Heater

  Snadné čištění

  Protože mnoho konvenčních teplovzdušných ventilátorů používá rotující lopatky, musí být vybaveny bezpečnostními mřížkami, které výrazně znesnadňují čištění. AM09 nemá žádné mřížky, takže se snadno čistí.

 • 2 roky záruka

  Záruka 2 roky

  Všechny ventilátory Dyson jsou dodávány s 2letou zárukou na díly a práci.

Shop the AM09 range

Koupit teplovzdušný ventilátor Dyson

Rychlé, rovnoměrné vyhřátí místnosti. Vysoká rychlost ochlazujícího vzduchu.

Koupit nyní
Help me choose

Kde koupit ventilátor Dyson

Vyhledejte si ventilátor Dyson Air Multiplier™, který vyhovuje vašemu prostředí

Kde koupit ventilátor
;