Digitálně řízený motor Dyson V10

Digitální motor Dyson V10 Digitálně řízený motor Dyson V10, to on generuje sací výkon klasického podlahového vysavače. Cyklonová technologie zachytává mikročástice již od velikosti 0,3 mikrometru.

Hubice s přímým pohonem

Podlahová hubice s rotačním kartáčem s přímým pohonem tlačí štětiny hlouběji do koberce, takže odstraňuje i hluboko usazené nečistoty. Má
o 150% vyšší výkon rotačního kartáče než hubice akumulátorového vysavače Dyson V6 Animal Pro+.

Až 60 minut stejnoměrného sacího výkonu

Vysoký sací výkon pro úklid kdekoliv.

Hubice s měkkým válečkem na hladké podlahy

Vyvinuta pro hladké podlahy. Měkký rotační váleček hubice odstraňuje velké nečistoty i jemný prach současně.

Nový vylepšený mechanismus hygienického vyprazdňování odpadní nádoby

Nový mechanismus vyprazdňování odpadní nádoby stylem „point and shoot“ znamená, že se stisknutím jediného tlačítka hygienicky vysype veškerý prach a nečistoty hluboko do koše – takže se jich nemusíte dotýkat.

14 cyklon

Pomocí odstředivé síly převyšující 79 000 G vysavač separuje mikroskopické částice – jako jsou pyly a dokonce bakterie – do odpadní nádoby.

Přímé uspořádání

Uspořádání „Point and shoot“ současně znamená, že motor, odpadní nádoba a cyklony umožňují průchod vzduchu z podlahové hubice do cyklon v přímé linii.

Pomocí jediného úkonu jej přeměníte na ruční vysavač

Provedením jednoduchého úkonu jej lze upravit na ruční vysavač a zase zpět.

Nabíjecí úchyt na stěnu

Vysavač Dyson Cyclone V10™ zasunete do nástěnné dobíjecí stanice, kde se dobije. Uložit zde můžete také hubice, které tak budou vždy po ruce připraveny k dalšímu úklidu.Vysavač Dyson Cyclone V10™ zasunete do nástěnné dobíjecí stanice, kde se dobije. Uložit zde můžete také hubice, které tak budou vždy po ruce připraveny k dalšímu úklidu.

Dyson Cyclone V10™ Motorhead
12 490,00 Kč
  • 2 roky záruka

;