Naše DNA

Výkonnost je v naší DNA.

Byla motivací při vzniku prvního bezsáčkového vysavače Jamese Dysona. A jak rosteme, stále nás pohání. Nejen v našich vynálezech. Ale i v našich budovách, lidech a komunitách, jichž jsme součástí.

Inovativní prostory

Obklopujeme se důmyslnými inovacemi. Některé jsou inspirativní a připomínají nám, že se máme snažit o nemožné – jako bojový letoun English Electric Lightning v jedné z našich zaměstnaneckých kaváren. Některé jsou funkčnější, jako například solární panely a podzemní tepelná čerpadla, která přispívají k dosažení našeho cíle získávání 100 % elektřiny v našem kampusu v Malmesbury z obnovitelných zdrojů.

"Mít nápad, jak dělat něco lépe, a ten nápad uskutečnit – i když se to zdá nemožné. To je stále můj sen. "

James Dyson

Inženýr

Tvoříme budoucnost

Necháváme se inspirovat technickými ikonami. Nedávno jsme otevřeli nový technologický kampus v Hullavingtonu v hrabství Wiltshire.

V tomto prostoru bychom mohli postavit jakoukoli klasickou kancelář. Místo toho však opravujeme hangáry bývalého letiště, vylepšujeme a přehodnocujeme jejich původní strukturu tak, aby lépe sloužily lidem, kteří v nich budou. Stejně jako to děláme u našich přístrojů.

Osekáváme spotřebu energie

Náš kampus v Malmesbury jsme rovněž zmodernizovali. A využíváme příležitosti snížit dopad naší činnosti na životní prostředí, dokud můžeme. Jako první přišly na řadu naše restaurace, ve kterých jsme nahradili plynové plotny indukčními, čímž odpadla nutnost klimatizace, a které jsou napájeny elektřinou ze 100% obnovitelných zdrojů. Tento přístup aplikujeme na všech pracovištích společnosti Dyson.

Řešíme kvalifikační propast

Technici jsou ti, kdo řeší problémy světa. Abychom čelili výzvám 21. století jako např. znečištění vzduchu, potřebujeme jich více.

Nadace Jamese Dysona je charitativní organizací společnosti Dyson. Jejím posláním je inspirovat novou generaci techniků. Poskytuje finance, materiály a vedení, aby se mladí lidé mohli pustit do problémů – a naučili se je řešit.

Snižujeme škodlivé emise

Na parkovištích pro naše zaměstnance jsme začali instalovat porty pro nabíjení elektromobilů, abychom zaměstnance povzbudili k vlastnictví vozů s nulovými emisemi.

Na nejvytíženější trasy dojíždění nasazujeme autobusy a každý v městečku Malmesbury ukrytém na anglickém venkově má také přístup k systému spolujízdy pro celý kampus. Méně aut znamená méně znečišťujících látek ve vzduchu, který dýcháme – a také méně ucpaných silnic.

Technik v každém z nás

Ne všichni ve společnosti Dyson jsou technici – ale každého povzbuzujeme k tomu, aby tak přemýšlel. Rozebrat věci a pak je složit znovu a lépe.

Ať už jste odborníkem v jakékoli oblasti – marketingu, zákaznického servisu nebo financí – chceme, abyste zpochybňovali domněnky a vyřešili neefektivitu, kterou jiní ignorují.

Neplýtváme, nevyhazujeme

Abychom zajistili, že naše přístroje budou rok za rokem stále výkonné, podrobujeme je přísnému testování. A po dokončení testů nám zbyde spoustu součástek v perfektním stavu, které nechceme posílat na skládku.

Některé z nich proto používáme v dalších testech. Jiné recyklujeme v kampusu – jako například pouzdra cyklonů vysavačů, která využíváme jako kancelářské kelímky. A jiné věnujeme místní charitě, která je může použít v rámci svých projektů, které podněcují kreativitu a vášeň pro techniku mezi místními lidmi.

Neplýtváme, nevyhazujeme

Odhodlaní. Neúnavní.

Věříme, že vždy existuje lepší způsob. Naši technici skrytí v hlubinách našich výzkumných center v hrabství Wiltshire, v Malajsii a Singapuru proto nikdy nepřestávají pracovat na nových nápadech.

Co je jejich úkolem? Vyřešit problémy, které se jiní rozhodli ignorovat. A až budou připraveni podělit se o to, co vytvořili, vše se dozvíte.

Odhodlaní. Neúnavní.

Další

Budoucnost techniky

Kontaktovat nás je jednoduché.

Zavolejte nám.
491 512 010
Napište nám