Dyson Airblade™ hand dryer - Soldier Field case study
Soldier Field

Firma


Stadion amerického fotbalu Soldier Field byl vybudován na počátku 20. let 20. století na počest amerických vojáků, kteří padli ve válce. Dnes je to legendární místo města Chicaga, kde se stále hraje americký fotbal, a kromě toho se tu konají i další sportovní a jiné akce.

.

Quote box

„Osoušeče rukou Dyson Airblade™ přinášejí stadionu Soldier Field mnoho výhod – menší spotřebu papírových ručníků, čistější umývárny a úsporu nákladů.“

Michael Ortman, provozní ředitel

Dyson Airblade dB hand dryers

Problém

Stadion Soldier Field navštíví každý rok 1,5 milionu diváků, takže úklid použitých papírových ručníků a nutnost neustále doplňovat jejich zásobníky představovalo významnou zátěž.

Řešení


Osoušeče rukou Dyson Airblade dB.


Méně údržby

Technologie Airblade™ není založena na spotřebním materiálu, jako jsou papírové ručníky. Místo toho využívá dva vysokorychlostní proudy vzduchu, které rychle a hygienicky setřou vodu z rukou. Nevzniká tak žádný odpad, ani není třeba cokoliv doplňovat.


„Mít pro naše návštěvníky připraveny čisté toalety je pro nás jedna z nejdůležitějších věcí,“ vysvětluje provozní ředitel Michael Ortman


Nižší provozní náklady

Méně odpadu

Odbourání papírových ručníků pomohlo stadionu Soldier Field ještě snížit svou uhlíkovou stopu. Technologie Airblade™ generuje pouze 3,3 g CO2 – na rozdíl od 13,9 g CO2 na jedno osušení rukou u papírových ručníků.

Pouze osoušeče rukou Dyson Airblade™ mají všechny tyto výhody

 • Rychlé

  Rychlé

  Ruce budou suché
  za 10 - 12 sekund.

 • Nejhygieničtější

  Hygienický

  HEPA filtry jako standard.

 • Ikona Levnější provoz

  Levnější provoz

  Až o 86% nižší náklady v porovnání s ostatními osoušeči rukou.

 • Šetrné k životnímu prostředí

  Lepší pro životní prostředí

  Žádný uřízlý strom, žádný papírový odpad

 • Záruka 5 let

  Záruka 5 let

  Na náhradní díly.

;