Funkce

Úplně nový způsob úpravy vlasů.

Vlasy si šetrně přitáhne a navine. Použitím vzduchu.

Styler Dyson Airwrap™ si vlasy šetrně přitáhne a navine za Vás, použitím vzduchu. Využívá přitom aerodynamického fenoménu zvaného Coanda efekt, který zakřiví proud procházejícího vzduchu. Ten vlasy šetrně zachytí a navine je na nástavec styleru. Žádné upínání vlasů, rukavice nebo nepraktický navíjecí mechanizmus. Pouze bohaté lokny a vlny.

Bohatý objem loken a vln.

Styler Dyson Airwrap™ používá pro tvorbu kudrn vzduch, díky němuž nabývají lokny a vlny na objemu.
A woman holding the Dyson digital motor V9

Uhlazený foukaný účes. Doma.

Vyhlazující kartáče Dyson využívají Coanda efektu k šetrnému přitažení vlasů k povrchu kartáče vzduchem hnaným společně s pramínky vlasů. Napodobujíc tím techniku foukání do sucha používanou stylisty.

Upravuje a vysouší vlasy současně. Bez extrémních teplot.

Styler Dyson Airwrap™ je navržen k úpravě vašich vlasů za vlhka. Kombinací vlhkosti ve vašich vlasech se silným proudem vzduchu a řízenou teplotou dokáže tvarovat a vysoušet vlasy současně - bez použití extrémních teplot.
A woman holding the Dyson digital motor V9
"Extrémní teploty mohou poškodit vlasy. To je důvod, proč využíváme kontrolovanou teplotu a vzduch." Ella Brimelow, Inženýr společnosti Dyson
Le sèche-cheveux Dyson Supersonic Edition Professionnelle a été repensé et amélioré pour les professionnels de la coiffure.

Nakupujte u Dyson