Přeskočte navigaci

Black Friday

Naše nabídky na Black Friday skončily. Chcete-li být mezi prvními, kdo obdrží naše nabídky Black Friday 2024 a podobné sezónní akce, jednoduše zadejte své údaje níže.

Selection of Dyson machines
Dyson Black Friday Nabídky 2022

Přihlašte se k upozornění

Objevte exkluzivní technologii Dyson

  • Black Friday vysavače neobchází
    Pokud přemýšlíte nad tím, že by se vám hodil nový vysavač, Black Friday je ideální příležitostí. Vysavače Dyson jsou známé pro svou vysokou účinnost a výkon, originální technologii a perfektní design, který bude skvěle vypadat v každém interiéru. Díky speciálním nabídkám nejen ušetříte, ale váš domov bude zdobit vysavač té nejvyšší kvality.

  • Na letošní styling jedině Airwrap
    Chcete mít v koupelně pořádek, ale zároveň se neobejdete bez fénu, žehličky, ani kulmy? Multistyler Dyson Airwrap nabízí řešení! Kombinuje totiž vše dohromady, a to inovativně, inteligentně, moderně a šetrně. Vlasy můžete jediným přístrojem fénovat, žehlit i natáčet, případně díky dalším nástavcům použitelnost dále rozšířit. Zároveň nepoužívá extrémní teploty, což znamená menší poškození vlasů.

  • Na zimu jako topení, v létě jako větrák
    Který ventilátor vás v létě ochladí a v zimě zahřeje? Dyson AM09! Black Friday láká k nákupu ventilátorů a ohřívačů za výhodné ceny, což se v tomto pochmurném počasí hodí dvojnásob. Uděláte si radost designovým ventilátorem, který vás udrží v teple, a zároveň vám poslouží také v letním období jako větrák. Oproti jiným ventilátorům vytváří Dyson technologie přirozený proud vzduchu, skvěle zapadne do jakéhokoli interiéru a navíc ho můžete ovládat dálkově.